Codlea cauta talente – Finala 2019

AM MAI SCRIS ÎMPREUNĂ O POVESTE FRUMOASĂ… „CODLEA CAUTĂ TALENTE”, EDIȚIA A II-A…. MULȚUMIM!

Aseară, 14 decembrie 2019, s-a desfășurat, la Casa de Cultură a Municipiului Codlea, cea de-a doua ediție a spectacolului concurs „CODLEA CAUTĂ TALENTE”. Evenimentul organizat de Primăria și Consiliul Local împreună cu Casa de Cultură a Municipiului Codlea a fost un real succes.
Juriul de specialitate, format din Tudor Turcu, Ciro de Luca și Luminița Anghel, a decis către cine merge premiile ediției din acest an:

• MARELE PREMIU: COSTEA DENIS;
  • Locul I: CĂLIN MARA;
  • LOCUL II: LET’S DANCE KIDS JUNIOR
  • LOCUL: CRISTEA ANDREEA

Felicitări tuturor concurenților care au participat la ediția din acest an a spectacolului concurs CODLEA CAUTĂ TALENTE! Cu toții sunteți extrem de talentați și trebuie să fiți mândri de prestațiile pe care le-ați avut.
Invitată specială a fost câștigătoarea de anul trecut; ȘTEFANIA RAUS! Bravo, copil talentat!
Mulțumim pentru premiile în bani oferite de sponsorii noștri : LIKE TAXI ȘI N.Y.P.D. ONE SECURITY!

Fotografii realizate de Alex Alexandru Stăniloiu